Email: info@sc-galic.si Tel: 040 987 798


Športni center Marinko Galič

SKUPINE IN TERMINI TRENINGOV

Spoštovani starši!

V ponedeljek 09.09. začnemo s treningi za novo sezono 2019/2020. Skupine in termini treningov so sledeči:

skupina letniki 2015 PON 17.00-18.00

skupina letniki 2014-B
ČET 16.00 - 17.00

Anej Brglez, Tadej Iglar, Max Vesenjak, Žan Tertinek, Nejc Pernek, Minorio Marko Ivanović, Kosta Kablarević, Lazar Šunjka, Filip Šter Kambljič, Val Eder, Jaka Keuc, Leo Polanec, Lian Pišotek, Marko Lihteneger, Svit Lučev Kapš, Filip Teodor Črešnar

skupina letniki 2014-A
SRE 16.00 - 17.00

Adam Kokol, Luka Drašković Kljajić, Luka Budić, Kris Budić, Anjan Praprotnik, Maj Potočnik, Matic Erjavc, Filip Erjavc, Dušan Tovilović, Kajetan Kustec, Nick Kovačič, Petar Kalezić, Bian Polak, Jan Žagar, Tim Kostanjevec, Emin Bešić

skupina letniki 2013-B
PON 18.00 - 19.00

Gašper Kranjc, Gaber Anžur, Val Čeh, Jaša Zemljak, Lukas Oček, Amadou Perović, Art Demiri, Luka Raner, Gašper Ernecl, Vito Ulbin, Jure Jelenčič, Gregor Jančar, Tin Simonič, Vito Petrovič, Mihael Brumen

skupina letniki 2013-A
TOR 16.00 - 17.00
ČET 17.00 - 18.00

Gal Šteflič, Žan Wernig, Noa Mišković Brljić, Žan Zagorac, Aleks Adam, Lukas Kronaveter, Filip Max Filipović, Lukas Ostojić, Mai Bukovec, Aleks Dobrin, Blaž Deučer, Bor Rakovnik, Gaber Anžur, Val Čeh, Jaša Zemljak, Luka Kolarić

skupina letniki 2012-B
PON 16.00 - 17.00
SRE 17.00 - 18.00

Adam Budić, Sergej Kovač, Aleksej Črnčič, Vito Novak, Leo Vidnar, Timothej Kvar, Nik Verbnjak, Luka Galun, Vid Razgoršek, Max Koritnik, Luka Roškarič, Jaka Kapun, Filip Jocić, Marko Miljanović

skupina letniki 2012-A
SRE 18.00 - 19.30
PET 17.00 - 18.00

Pablo Kapun, David Žel, Lan Šalamun, Nik Škrabl, Filip Vivod, Anže Jesenko, Aleksandar Živković, Benjamin Huskić, Matija Bjelčević, Val Hribernik, Marc Mihelič, Urban Debevc, Malena Galić, Svit Šalamun, Kim Radolič

skupina letniki 2011-B
PON 19.00 - 20.00
PET 16.00 - 17.00

Kerim Latifić, Lian Dokl, Tine Lipnik, Blaž Kmetič, Matjaž Krebs, Lan Mesarič, Jaka Valentan, Klemen Čokl Volmajer, Urban Gomzi, Jamie Williams, Tommy Williams, Anej Bračič, Teo Ulčnik, Alja Smerdel, Sebastjan Kros Raner

skupina letniki 2011-A
TOR 17.00 - 18.30
PET 18.00 - 19.30

Gal Lešnik, Rok Krašovec, Luka Vigele, Max Kronaveter, Luka Stojanović, Nik Jančar, Maj Lampret, Nino Đurđević, Val Kramar, Filip Razgoršek, Žiga Hudin Urlep, Žak Račečič, Gal Pokleka

skupina letniki 2010
TOR 18.30 - 20.00
PET 19.30 - 21.00

Otroci skupin letnikov 2013-B, 2013-A in 2012-B naj bodo v dvorani pol ure prej, ker bodo 15 min pred treningom imeli ob igrišču segrevanje.
Starši čigar otrok ima 1x na teden trening in bi si želel še enega dodatnega, mi prosim javite po mailu ali na 040987798.

Nazaj na novice